Flesz Studio Flesz Studio

Zadzwoń do nas: 605 327 849, 790 515 518       Napisz do nas: biuro@fleszstudio.net

Unia Europejska Unia Europejska

RollHouse

Kompleksowa Obsługa Wizualna

IMG_3429

Bardzo wymagający klient, nie bojący się nowych rozwiązań to w dzisiejszych czasach skarb. Pan Daniel z firmy RollHouse od początku posiadał swoją wizję i wiedział czego chce. Pomogliśmy mu tylko urzeczywistnić jego wymagania.

Na zewnątrz wykonaliśmy kaseton winylowy w rozmiarze: 5,5m x 1m

Do uzykania zadowalającego efektu podświetlenia użyliśmy świetlówek Led-owych. Konstrukcja oparta na korpusie aluminiowym. Dodatkowo grafika wykonanan w formie lica winylowego napinanego przy użyciu odpowiedniego systemu napinania. Na życzenie klienta wykonaliśmy dodatkową rame aluminiową, na której napięta jest tkanina lica. Dzięki temu klient ma zawsze dostęp do wewnątrz, bez konieczności zdejmowania samej takniny i późniejszego jej ponownego napinania.

Nad kasetonem zamontowaliśmy tablicę z dibondu z grafiką drukowaną, a następnie laminowaną laminatem stałym matowym. Laminat matowy wyeliminował całkowicie reflexy powstałe od promieni słonecznych, oraz zabezpieczył wydruk przed blaknięciem.

Wewnątrz wykonaliśmy tablicę z logo firmy. Tablica wykonana w formie pudła z dibondu, w którym wyfrezowaliśmy znaki. Całość podklejona plexi w kolorze mlecznym, Następnie laserowo wycięliśmy odpowiednie znaki z bezbarwnej PLEXI o grubości 20 mm. Całość wykończyliśmy również PLEXI tylko w kolorze czarnym i o grubości 3mm.

IMG_0009

W kolejnym etaie wykonaliśmy dwa kolejne kasetony świetlne na zewnątrz budynku oraz litery przestrzenne ze styroduru do wewnątrz.

Tym razem kasetony wykonane w innej technologi. Klientowi zależało, żeby były jak najcieńsze. Zmuszeni byliśmy do budowy użyć profili aluminiowych a lico wykonać z mlecznej PLEXI.  Grafika wyklejana folią translucentną – przystosowana do podświetleń LED-owych.

Lubimy podejmować się nietypowych realizacji, tak było również i tym razem. Zabudowa z płyty meblowej oklejonej grafika to od początku do końca realizacja wykonana przez nasz dział produkcji. Nasza ekipa monterów sprawnie przeprowadziła montaż całości u klienta i efekt końcowy był w 100% akceptowalny przez Pana Daniela. Dzięki temu klient zyskał miejsce do przechowywania oraz kolejny ekspozytor swoich produktów.

Copyright © 2010 - 2024 Flesz Studio