KONTAKT

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasza grupa ambitnych i kreatywnych ludzi wymyśli coś specjalnie dla Ciebie. Nie boimy się nowych i ciekawych rozwiązań.

  Zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich przez FLESZ STUDIO TOMASZ KENIG w celu kontaktu zwrotnego oraz wysłania skierowanej do mnie oferty handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Pokaż zgodę

  Królikowo 6

  11-015 Olsztynek

  • TOMASZ KENIG

   Pokaż numer

   Pokaż email

  • MONIKA MÓRAWSKA

   Pokaż numer

   Pokaż email

  • EMAIL

   Pokaż email

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez nas tych danych osobowych może uniemożliwić nam świadczenie Państwu usług drogą elektroniczną.

  Dane osobowe przekazane nam przez Państwa w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego na stronie internetowej https://fleszstudio.net są przetwarzane przez FLESZ STUDIO TOMASZ KENIG z siedzibą w Królikowie 6, 11-015 Olsztynek, NIP: NIP: 7393495001, REGON: 280456020, tel. 605327849, który jest administratorem tych danych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Dane osobowe, które Państwo nam powierzają: imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji usługi świadczonej drogą elektroniczną i w celu zwrotnego kontaktu.

  Powierzając nam swoje dane osobowe mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Jeśli chcieliby Państwo zmienić, uzupełnić lub usunąć dane, to można to zrobić zgłaszając nam ten fakt mailowo – biuro@fleszstudio.net.

  Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Państwa strony ograniczających tę zgodę.